FAQ

Kdo jsem?

Takže...Určitě nás všechny maminka naučila,že když přijdeme do nové společnosti, měli bychom se představit, takže nebudu neslušná a půjdu hned k věci. .)

Jmenuji se Barbora, je mi 16 let a studuji prvním rokem Průmyslovou školu, obor Grafický design.
I když by pro mne měl být Grafický design jakousi hlavní metou mého života, velmi ráda se zajímám i o jiné styly designu-Za zmínku stojí hlavně Oděvní design, toť má podstata každého dne a Bytový design, kterému bych se chtěla věnovat na tomto blogu.
I když to tak mnohdy nevypadá, hlavně potom co ráno opouštím ve spěchu můj pokoj, jsem estét. Ráda sleduji nové trendy v oblasti Bytového designu, ať se mluví o novém hotelu, výstavě nebo o vázičkách z Ikey, hltám naprosto všechno! Myslím, že tuto vášeň jsem zdědila po mojí mamince, která soustavně zůtulňuje náš dům a já se od ní mám  ještě dost co učit. :)

O co jde?

Oficiální začátek blogu bych datovala asi ke dni 8.3.2011, toť úterý.
Tento blog jsem začala původně psát s trochu jiným záměrem.
Neumím si totiž udržovat pořádek v mém pokoji.
Opravdu, jsem bordelářka. Rozhodně nic k chlubení. Rozčiluje to mě i mé rodiče a přesto neudržím svůj pokoj uklizený více než 24 hodin.

Můj cíl?

POLEPŠIT SE PŘECE! Ode dnešního dne si hodlám svůj pokoj zůtulnit právě tím, že ho budu neustále udržovat v pořádku. Myslím, že právě to, že mne u toho bude někdo sledovat, kromě mých rodičů, mě donutí, abych toto předsevzetí dodržela!

Ale aby to nebyla taková nuda budu se tu zabívat mou velkou láskou-A to láskou k interiorovému designu. Chtěla bych blog psát hlavně o něm, takže snad se vám tahle část o ,,vázičkách z IKEA" bude líbit.